|
|
WOJEWÓDZKA LIGA LEKKOATLETYCZNA |
|
DZIEWCZĘTA
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Konkurencja
|
Wynik
|
Punkty
|
1.
2.
3.
|
IGNATIUK Sandra
PAWLUK Kamila
KSOK Aneta
|
100 m
100 m
100 m
|
14,27
14,87
15,54
|
114
99
84
|
4.
5.
6.
|
KRYJAK Magdalena
MOCIOR Karolina
RUSIECKA Beata
|
400 m
400 m
400 m
|
1:07,21
1:14,06
1:15,74
|
107
76
69
|
7.
8.
9.
|
NAHULUK Izabela
ZIELIŃSKA Aleksandra
DEJER Zuzanna
|
800 m
800 m
800 m
|
2:55,16
2:42,03
3:04,90
|
59
86
42
|
10.
11.
12.
|
KSIĄŻEK Dorota
FLISIAK Anna
KAZIMIRUK Kamila
|
skok w dal
skok w dal
skok w dal
|
4,06
4,01
4,00
|
95
93
92
|
13.
14.
15.
|
BŁASZCZUK Lidia
NIEDŹWIECKA Julia
PIERZCHAŁA Dagmara
|
kula 4 kg
kula 4 kg
kula 4 kg
|
7,35
7,85
7,08
|
117
122
114
|
|
IGNATIUK Sandra
NIEDŹWIECKA Julia
PAWLUK Kamila
KSIĄŻEK Dorota
|
sztafeta 4x100
|
57,49
|
97
|
|
RAZEM
|
1065 pkt.
|
PUNKTACJA OGÓLNA SZKÓŁ
|
|
|
|
|
|
1
|
I Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska
|
1334
|
2
|
ZS Nr 1 Tomaszów Lubelski
|
1238
|
3
|
V Liceum Ogólnokształcące Lublin
|
1236
|
4
|
I Liceum Ogólnokształcące Zamość
|
1228
|
5
|
IV Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska
|
1204
|
6
|
LO im. ONZ Biłgoraj
|
1161
|
7
|
I Liceum Ogólnokształcące Puławy
|
1144
|
8
|
ZSBiO Biłgoraj
|
1131
|
9
|
II Liceum Ogólnokształcące Chełm
|
1100
|
10
|
Zespół Szkół Nr 3 Puławy
|
1081
|
11
|
ZSZ Nr1 i II LO Włodawa
|
1065
|
12
|
ZS nr 5 Lublin
|
1035
|
CHŁOPCY
L.p.
|
Nazwisko i imię
|
Konkurencja
|
Wynik
|
Punkty
|
1.
2.
3.
|
SKOCZELAS Piotr
KASPRZAK Damian
NAZARUK Krzysztof
|
100 m
100 m
100 m
|
12,63
12,65
13,15
|
100
99
|
4.
5.
6.
|
CHWEDORUK Mateusz
URBANOWICZ Kamil
TRZECIAK Kamil
|
400 m
400 m
400 m
|
54,65
56,45
55,58
|
122
115
|
7.
8.
9.
|
KOSYK Arkadiusz
BŁASZCZUK Patryk
PIWOWAR Hubert
|
1500 m
1500 m
1500 m
|
4:19,62
4:39,13
4:56,18
|
108
72
|
10.
11.
12.
|
TRZECIAK Damian
WÓJCIK Paweł
NAZARUK Kacper
|
skok w dal
skok w dal
skok w dal
|
5,56
5,36
|
98
90
|
13.
14.
15.
|
OLESIEJKO Łukasz
KUBIAK Piotr
KUCHALSKI Mateusz
|
kula 6 kg
kula 6 kg
kula 5 kg
|
12,73
10,55
10,73
|
142
118
113
|
|
KASPRZAK Damian
TRZECIAK Damian
SKOCZELAS Piotr
TRZECIAK Kamil
|
sztafeta 4x100
|
49,19
|
100
|
|
RAZEM
|
1163 pkt.
|
PUNKTACJA OGÓLNA SZKÓŁ
1
|
ZS nr 1 Tomaszów Lub
|
1276
|
2
|
Zespół Szkół nr 4 Tomaszów Lub
|
1273
|
3
|
I LO Biała Podlaska
|
1256
|
4
|
Regionalne CEZ Biłgoraj
|
1234
|
5
|
V LO Lublin
|
1181
|
6
|
LO im. ONZ Biłgoraj
|
1174
|
7
|
PSBiG Lublin
|
1169
|
8
|
ZSZ Nr1 i II LO Włodawa
|
1164
|
9
|
IV LO Biała Podlaska
|
1163
|
10
|
Zespół Szkół nr 2 Puławy
|
1114
|
11
|
OL Lotnicze Dęblin
|
1100
|
12
|
II LO Chełm
|
950
|
Dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego bardzo serdecznie dziękują za ambitne i godne reprezentowanie szkoły i gratulują osiągniętych wyników. |
|
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
|
|
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
|
|
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?
|
|
|
|