Grudnia 12 2019 22:50:39
Nawigacja
· Strona główna
· Galeria zdjęć
· Rekordy
· Kadra Nauczycielska
· Obiekty Sportowe
· MKS Mechanik
· Linki
· Kontakt
· Archiwum
Licealiada w pływaniu
Wyniki prezentują się następująco:

10x25m st. dowolnym dziewcząt

1.         II LO Świdnik                                                  2;45,82          16 pkt

2.         I LO  Świdnik                                                 2;54,83           15

3.         I LO CHEŁM                                                   3:02,89           14

4.         II LO CHEŁM                                                  3;03,29           13

10x25m st. dowolnym  chłopców

1.         I LO  Świdnik                                               2;08,26            16

2.         II LO Świdnik                                               2;13,58            15

3.         I LO CHEŁM                                                 2:22,77            14

4.         II LO CHEŁM                                                2;24,08            13

5.         ZSG ŁĘCZNA                                                2;40,54            12

6.         ZSZ nr.1 i II LO WŁODAWA                             2;40,64            11

50m st. grzbietowym dziewcząt

1.         Dominika Chojnacka           II LO Chełm             0:35,89 3

2.         Martyna Buk                     I LO Chełm              0:41,18 2

3.         Aleksandra Stafijowska       II LO Świdnik            0;41,71 1

50m st. grzbietowym chłopców

1.         Lis Przemysław                    I LO Świdnik              0;29,54 7

2.         Kliza Adrian                        II LO Świdnik             0;31,54 6

3.         Biszkont Damian                  I LO Świdnik              0;32,84 5

4.         Zelent Sebastian                  II LO Chełm               0:32,85           4

5.         Kozłowski Maksymilian           ZSB Chełm                0:37,36           3

6.         Bobczuk Filip                       II LO Chełm               0:39,08           2

7.         Czarnomysy Robert               ZSG Łęczna               0;41,44            1

50m st. klasycznym dziewcząt

1.         Ciozda Martyna                  II LO Świdnik               0;41,65 5

2.         Rybak Iwona                     II LO Świdnik               0;42,14 4

3.         Padowska Katarzyna            I LO  Chełm                0:50,07            3

4.         Śnieg Weronika                  II LO Chełm                0:51,75            2

5.         Stadnicka Dominika            IVLO Chełm                 1;11,98            1


50m st. klasycznych chłopców

1.         Wasil Sebastian                    II LO Świdnik             0;31,07 6

2.         Szymula Kamil                     I LO Świdnik              0;33,08 5

3.         Kawalec Jakub                     II LO Świdnik              0;33,52 4

4.         Kargul Patryk                       ZST Chełm                 0:38,96          3

5.         Krasnicki Sławomir                ZST Chełm                 0:39,49           2

6.         Szpejda Adam                      ZST  Chełm                0;41,46           1


50m st. dowolnym dziewcząt

1.         Paluch Katarzyna       ZSE i III LO Chełm            0:33,10            5

2.         Bogucińska Kaja                 ILO Świdnik            0;33,26 4

3.         Białasz Agnieszka                I LO  Chełm           0:33,34            3

4.         Dziurka Magdalena              II LO Świdnik          0;33,43            2

5          Wójcik Urszula                     II LO  Chełm          0:35,25           1


50m st. dowolnym chłopców

1.         Mazur Andrzej                    I LO Świdnik                 0; 25,28           8

2.         Łagowski Dawid                  I LO Swidnik                0;25,76            7

3.         Basiuk Maciej                     I LO Świdnik                0;25,96            6

4.         Nowak Michał                     IV LO  Chełm               0:30,29            5

5.         Krasnowski Daniel               II LO  Chełm                0:30,69            4

6.          Koziej Piotr              ZSZ nr1 i II LO Włodawa          0;30,93           3

7.        Augustynowicz Daniel           ZSG Łęczna                   0;31,56            2

8.         Kędziela Mateusz                ZST  Chełm                   0:36,00            1

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne:

Dziewczęta

1. II LO Świdnik                 12     pkt. woj.  16      op. Anna Kuczyńska

2. I LO Chełm                  .  8                    15            Joanna Dąbska

3. II LO Chełm                    6                    14             Joanna Kita

3. ZSE i III LO Chełm            5                    13            Arkadiusz Bukalski

4. I LO Świdnik                    4                    12            Lidia Grabek Wiśniewska

5. IV LO Chełm                    1                    10            Grzegorz Sykuła


Chłopcy

1. I LO Świdnik                         33               16           Krzysztof Wożniak

2. II LO Swidnik                        16               15           Jolanta Kołodziejczyk

3. II LO Chełm                          10               14 Kinga Krawczyk

4. ZST  Chełm                            7               13           Mirosław Marzec

5-6. I LO Chełm                          5               11,5        Zdzisław Jaroszczuk

IV LO Chełm                        5               11,5        Krzysztof Bochra

7-9. ZSZ nr 1 i II LO  Włodawa        3                 9           Karol Repa

ZSG Łęczna                          3                 9           Adam Matej

7.    ZSB Chełm                           3                 9           Artur Wróblewski

Do zawodów Wojewódzkich  zakwalifikowały się dwa pierwsze zespoły dziewcząt i chłopców, oraz  pierwsza trójka z poszczególnych konkurencji indywidualnych. Zawody odbędą się w dniu 06.12.2012 r. w Zamościu.  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach. Zawody przeprowadzono dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i MSiT w Warszawie

Sędzia Główny                                                                 Wiceprezes LW SZS w Lublinie

mgr Arkadiusz Bukalski                                                             mgr Marian Sikorski

Logowanie
LOGOWANIE
REKLAMA

Wygenerowano w sekund: 0.01 286,904 Unikalnych wizyt