W dniu 31 października 2012r. w hali sportowej ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie odbyła się Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Indywidualnym.
Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie w składzie: Katarzyna Cenkała i Mariusz Kuśmirek.
W zawodach uczestniczyli uczniowie ponadgimnazjalnych szkół: Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce – Osada, I Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie, Zasadniczej Szkoły Zawodowej we Włodawie i Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie.
W kategorii dziewcząt udział wzięło 9 zawodniczek. W rywalizacji chłopców uczestniczyło 19 zawodników.
Najlepsi zawodnicy turnieju zostali udekorowani pucharami i medalami przez Starostę Powiatu Włodawskiego Wiesława Holaczuka. Pięciu najlepszych zawodników i zawodniczek naszego powiatu będzie rywalizować w zawodach rejonowych, które odbędą się 8 listopada 2012r. w budynku ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie.
Kolejność w kategorii dziewcząt jest następująca:
I miejsce Wertejuk Monika ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
II miejsce Dobosz Wiktoria I LO we Włodawie
III miejsce Trochimiuk Ewelina I LO we Włodawie
IV miejsce Chomiczewska Gabriela I LO we Włodawie
V miejsce Prus Irmina ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
VI miejsce Czelej Małgorzata ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
VII – VIII miejsce Pierzchała Dagmara ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
Wójcik Dorota I LO we Włodawie
XI miejsce Kubiak Joanna I LO we Włodawie
Kolejność w kategorii chłopców jest następująca:
I miejsce Esko Przemysław ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
II miejsce Chuda Dawid ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
III miejsce Kurczyna Sebastian ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
IV miejsce Kondrat Adrian ZSCK Rolniczego Korolówka Osada
V miejsce Kaczan Przemysław ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
VI miejsce Welik Patryk ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
VII – VIII miejsce Winiarczyk Grzegorz ZSZ we Włodawie
Szczepaniak Daniel ZSZ we Włodawie
XI - XII miejsce Rudzki Jakub ZSCK Rolniczego Korolówka Osada
Baran Mateusz ZSCK Rolniczego Korolówka Osada
Szewczyk Mateusz I LO we Włodawie
Klimiuk Piotr I LO we Włodawie
XIII - XVI miejsce Potapiuk Marcin I LO we Włodawie
Bajko Rafał I LO we Włodawie
Kozaczuk Grzegorz I LO we Włodawie
Nowosad Tomasz ZSCK Rolniczego Korolówka Osada
XVII - XIX miejsce Zaorski Aleksander ZSCK Rolniczego Korolówka Osada
Trojanowski Seweryn ZSZ we Włodawie
Brzozowski Rafał ZSZ we Włodawie
Opracowali:
Katarzyna Cenkała, Mariusz Kuśmirek
|