Lipca 10 2020 16:07:59
Nawigacja
· Strona główna
· Galeria zdjęć
· Rekordy
· Kadra Nauczycielska
· Obiekty Sportowe
· MKS Mechanik
· Linki
· Kontakt
· Archiwum
Komunikat z Rejonowej Licealiady w Tenisie Stołowym Drużynowym - 14.01.2015 r. Chełm

W dniu 14 stycznia 2015r. na obiektach Miejskiej Hali Sportowej MOSiR w Chełmie rozegrano Rejonową Licealiadę w Tenisie Stołowym Drużynowym.

NASZE SIATKARKI CZWARTE W REJONIE

Nasza drużyna dziewcząt brała udział w Licealiadzie Rejonowej w Piłce Siatkowej, która odbyła się 27 stycznia 2015 r. w Piaskach. W zawodach udział brało pięć drużyn z naszego rejonu. Zostały one podzielone na dwie grupy. W wyniku przeprowadzonego losowania nasze dziewczęta trafiły do drugiej grupy, w której zmierzyły się z II Liceum Ogólnokształcącym z Chełma, przegrywając niestety 2:0. Dalszy bój dziewczęta stoczyły walcząc o trzecie miejsce z drużyną ZS Nr 1 z Łęcznej, z którą niestety przegrały po zaciętym tie-braku. Ostatecznie zajęły czwarte miejsce.

Komunikat Zawody powiatowe w halowej piłce nożnej chłopców

W dniu 20.01.2015r. we Włodawie odbyły się zawody powiatowe w halowej piłce nożnej. W turnieju brały udział następujące szkoły: ZSZ Nr1 i II LO Włodawa, I LO Włodawa, ZSCKR Korolówka. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Szkołę ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie reprezentowali następujący uczniowie: Błaszczuk Patryk, Gawroński Daniel, Węgliński Kacper, Chwedoruk Mateusz, Piotrowski Grzegorz, Karawtiuk Kamil, Łobko Michał, opiekun Andrzej Smoliński.

Logowanie
LOGOWANIE
REKLAMA

Wygenerowano w sekund: 0.01 315,534 Unikalnych wizyt