Lipca 07 2020 03:53:41
Nawigacja
· Strona główna
· Galeria zdjęć
· Rekordy
· Kadra Nauczycielska
· Obiekty Sportowe
· MKS Mechanik
· Linki
· Kontakt
· Archiwum
KOMUNIKAT Z POWIATOWEJ LICEALIADY W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM

W dniu 31 października 2012r. w hali sportowej ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie odbyła się Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym Indywidualnym.

Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie w składzie: Katarzyna Cenkała i Mariusz Kuśmirek.

W zawodach uczestniczyli uczniowie ponadgimnazjalnych szkół: Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce – Osada, I Liceum Ogólnokształcącego
we Włodawie, Zasadniczej Szkoły Zawodowej we Włodawie i Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie.

W kategorii dziewcząt udział wzięło 9 zawodniczek. W rywalizacji chłopców uczestniczyło 19 zawodników.

Najlepsi zawodnicy turnieju zostali udekorowani pucharami i medalami przez Starostę Powiatu Włodawskiego Wiesława Holaczuka. Pięciu najlepszych zawodników i zawodniczek naszego powiatu będzie rywalizować w zawodach rejonowych, które odbędą się
8 listopada 2012r. w budynku ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie.

WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE w Adamowie

16 pżdziernika 2012 roku w Adamowie przy słonecznej pogodzie odbyły się WOJEWÓDZKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE. W zawodach brały udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Rejonowe sztafetowe biegi przełajowe

05 pżdziernika 2012 roku w Cycowie przy wietrznej pogodzie odbyły się REJONOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE. W zawodach brały udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy, zajmując II miejsce w kategorii dziewcząt i III miejsce w kategorii chłopców.

Logowanie
LOGOWANIE
REKLAMA

Wygenerowano w sekund: 0.20 314,963 Unikalnych wizyt