W dniu 21 października 2014r. na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej odbyła się wojewódzka licealiada w lidze lekkoatletycznej z udziałem 12 reprezentacji w kategorii dziewcząt i chłopców.
DZIEWCZĘTA
L.p. |
Nazwisko i imię |
Konkurencja |
Wynik |
Punkty |
1. 2. 3. |
IGNATIUK Sandra PAWLUK Kamila KSOK Aneta |
100 m 100 m 100 m |
14,27 14,87 15,54 |
114 99 84 |
4. 5. 6. |
KRYJAK Magdalena MOCIOR Karolina RUSIECKA Beata |
400 m 400 m 400 m |
1:07,21 1:14,06 1:15,74 |
107 76 69 |
7. 8. 9. |
NAHULUK Izabela ZIELIŃSKA Aleksandra DEJER Zuzanna |
800 m 800 m 800 m |
2:55,16 2:42,03 3:04,90 |
59 86 42 |
10. 11. 12. |
KSIĄŻEK Dorota FLISIAK Anna KAZIMIRUK Kamila |
skok w dal skok w dal skok w dal |
4,06 4,01 4,00 |
95 93 92 |
13. 14. 15. |
BŁASZCZUK Lidia NIEDŹWIECKA Julia PIERZCHAŁA Dagmara |
kula 4 kg kula 4 kg kula 4 kg |
7,35 7,85 7,08 |
117 122 114 |
|
IGNATIUK Sandra NIEDŹWIECKA Julia PAWLUK Kamila KSIĄŻEK Dorota |
sztafeta 4x100 |
57,49 |
97 |
|
RAZEM
|
1065 pkt. |
PUNKTACJA OGÓLNA SZKÓŁ
|
|
|
|
|
|
||
1 |
I Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska |
1334 |
|||||
2 |
ZS Nr 1 Tomaszów Lubelski |
1238 |
|||||
3 |
V Liceum Ogólnokształcące Lublin |
1236 |
|||||
4 |
I Liceum Ogólnokształcące Zamość |
1228 |
|||||
5 |
IV Liceum Ogólnokształcące Biała Podlaska |
1204 |
|||||
6 |
LO im. ONZ Biłgoraj |
1161 |
|||||
7 |
I Liceum Ogólnokształcące Puławy |
1144 |
|||||
8 |
ZSBiO Biłgoraj |
1131 |
|||||
9 |
II Liceum Ogólnokształcące Chełm |
1100 |
|||||
10 |
Zespół Szkół Nr 3 Puławy |
1081 |
|||||
11 |
ZSZ Nr1 i II LO Włodawa |
1065 |
|||||
12 |
ZS nr 5 Lublin |
1035 |
CHŁOPCY
L.p. |
Nazwisko i imię |
Konkurencja |
Wynik |
Punkty |
1. 2. 3. |
SKOCZELAS Piotr KASPRZAK Damian NAZARUK Krzysztof |
100 m 100 m 100 m |
12,63 12,65 13,15 |
100 99
|
4. 5. 6. |
CHWEDORUK Mateusz URBANOWICZ Kamil TRZECIAK Kamil |
400 m 400 m 400 m |
54,65 56,45 55,58 |
122
115 |
7. 8. 9. |
KOSYK Arkadiusz BŁASZCZUK Patryk PIWOWAR Hubert |
1500 m 1500 m 1500 m |
4:19,62 4:39,13 4:56,18 |
108 72
|
10. 11. 12. |
TRZECIAK Damian WÓJCIK Paweł NAZARUK Kacper |
skok w dal skok w dal skok w dal |
5,56 5,36
|
98 90
|
13. 14. 15. |
OLESIEJKO Łukasz KUBIAK Piotr KUCHALSKI Mateusz |
kula 6 kg kula 6 kg kula 5 kg |
12,73 10,55 10,73 |
142 118 113 |
|
KASPRZAK Damian TRZECIAK Damian SKOCZELAS Piotr TRZECIAK Kamil |
sztafeta 4x100 |
49,19 |
100 |
|
RAZEM
|
1163 pkt. |
PUNKTACJA OGÓLNA SZKÓŁ
1 |
ZS nr 1 Tomaszów Lub |
1276 |
2 |
Zespół Szkół nr 4 Tomaszów Lub |
1273 |
3 |
I LO Biała Podlaska |
1256 |
4 |
Regionalne CEZ Biłgoraj |
1234 |
5 |
V LO Lublin |
1181 |
6 |
LO im. ONZ Biłgoraj |
1174 |
7 |
PSBiG Lublin |
1169 |
8 |
ZSZ Nr1 i II LO Włodawa |
1164 |
9 |
IV LO Biała Podlaska |
1163 |
10 |
Zespół Szkół nr 2 Puławy |
1114 |
11 |
OL Lotnicze Dęblin |
1100 |
12 |
II LO Chełm |
950 |
Dyrekcja i nauczyciele wychowania fizycznego bardzo serdecznie dziękują za ambitne i godne reprezentowanie szkoły i gratulują osiągniętych wyników.