REJONOWA LICEALIADA W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
Dodane przez tomek dnia Lutego 05 2016 21:56:49

KOMUNIKAT

Z REJONOWEJ  LICEALIADY W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

25.09.2015 r. Stadion OSiR Rejowiec Fabryczny

Wśród dziewcząt, najlepsze wyniki osiągnęły: Czuj Jagoda I miejsce i III miejsce Marcinek Kamila w pchnięciu kulą, Niedźwiecka Julia III miejsce na 100 m i sztafeta biegając w składzie: Wereszczyńska Agata, Królikowska Nikola, Sułkowska Weronika i Niedźwiecka Julia.

Natomiast wśród chłopców Kubiak Piotr I miejsce w pchnięciu kulą i sztafeta 4 x 100 m biegając w składzie: Trzeciak Damian, Rabczewski Damian, Trzeciak Kamil i Skoczelas Piotr, Trzeciak Damian II miejsce w skoku w dal i Skoczelas Piotr III miejsce w biegu na    100 m.


Treść rozszerzona

Chłopcy

I miejsce ZSE i III LO Chełm                                       -   1135 pkt.

II miejsce ZSZ nr 1 i II LO 1 Włodawa                       -   1062 pkt.

100m

Trzeciak Kamil 12,14  - 118 pkt.
Uss Patryk                                                                  12,92   -  89 pkt.
Skoczelas Piotr                                                          12,09   - 120 pkt.
400m
Piskała Dawid                                                             59,58  -   86 pkt.
Baj Maciej                                                                  57,08   - 104 pkt.
Bedłuszak Piotr                                                        1:00,40   -  80 ==
1500m
Błaszczuk Patryk                                                     4:37,62    - 75 pkt.
Piwowar Hubert                                                       5:13,48   -  28 pkt.
Skok w dal

Trzeciak Damian                                                            5,78  - 105 pkt.
Rabczewski Damian                                                       5,57  -  98 pkt.
Kuśmirek Kacper                                                            5,01  -  76 pkt.
Kula 5 kg
Warda Szymon                                                           10,04   - 106 pkt.
Jabłoński Patryk                                                           9,78   - 103 ==
Kula 6 kg
Kubiak Piotr                                                               11,29   - 126 pkt.
4x100m
Sztafeta                                                                       46,92   - 124 pkt.

III miejsce - II LO Chełm                                                 -   1046 pkt.

IV miejsce - ZSZ nr 5 Chełm                                            -     937 pkt.

V miejsce   - ZST. Chełm                                                  -     922 pkt.

VI miejsce  - I LO Chełm                                                  -     858 pkt.

VII miejsce - ZSG i H Chełm                                            -    843 pkt.

VIII miejsce - ZSB i G Chełm                                           -    803 pkt.

IX miejsce - IV LO Chełm                                                 -    490 pkt.

Dziewczęta

 

I miejsce ZSE i III LO Chełm                – 1030 pkt.

II miejsce LO Chełm                                 – 935 pkt.

III miejsce ZSZ nr 1 i II LO 1 Włodawa  -  900 pkt.

100m
Niedżwiecka Julia                                14,55    107pkt.
Kapluk Dominika                                 16,72    61pkt.
Czarnecka Magda                                 18,08    39==
400m
Wereszczyńska Agata                         1:13,27    79pkt.
Tomczak Klaudia                                1:26,02    35pkt.
800m
Zielińska Aleksandra                          2:53:00    63pkt.
Rusiecka Beata                                    2:55:82    57pkt.
Skok w dal
Kazimieruk Kamila                                  3,74    82pkt.
Nosko Katarzyna                                      3,70    80pkt.
Królikowska Nikola                                 3,64    77==
Kula
Golus Weronika                                       6,61    109==
Marcinek Kamila                                     8,17    126pkt.
Czuj Jadwiga                                           8,25    126pkt.
4x100m
Sztafeta                                                   59,43    84 pkt.

IV miejsce   ZSG i H Chełm                       – 861pkt.

V miejsce  I LO Chełm                               – 833 pkt.

VI miejsce  ZSZ nr 5 Chełm                      – 763 pkt.

VII miejsce   IV LO Chełm                        – 667 pkt.


Wszystkim startującym dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły i gratulujemy osiągniętych wyników.