Dodane przez tomek dnia Lutego 05 2016 22:44:02

"Modrzak" króluje w województwie

W dniu 4 lutego 2016r. w Kocudzy odbyła się Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym

Drużynowym. Turniej rozegrano systemem rosyjskim.

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

Treść rozszerzona

Patrycja Waszczuk, Klaudia Błaszczuk i Weronika Litkowiec po zaciętej rywalizacji pokonały swoje przeciwniczki doprowadzając do walki o najwyższy stopień na podium. Niestety w walce finałowej uległy doświadczonym i zajmującym wysokie miejsca w rankingu w Polsce zawodniczkom z V LO w Lublinie.

Drużyna chłopców w składzie Kamil Staniszewski, Sylwester Włoszek i Arkadiusz Żuk nie dali najmniejszych szans innym zespołom i zdobyli tytuł Mistrza Województwa.